192.168.l.0

192.168.l.0192.168 l 0 modeminizin varsayılan IP adresidir. Ne işe yarar bu IP adresi? Bu sayfaya tıpkı bir web sitesine girer gibi tarayıcınızdan giriş yapabilirsiniz. Giriş için sizden istenen kullanıcı adı ve şifreyi yazıp giriş yaptıktan sonra karşınıza modeminiz ve satın almış olduğunuz servis sağlayıcınız ile ilgili bütün ayrıntılar geliyor. Burada bulunan menü yardımıyla her türlü özelleştirme, güvenlik ve şifre değiştirme işlemini modeminize uygulayabilirsiniz.

192.168.1.0 İp Adresine Nasıl Giriş Yapabilirim?

192.168.1.0
Üstte görmüş olduğunuz adrese tıklayın. Modeminizin arayüzüne giriş yaptınız. Ancak “sayfa bulunamadı” şeklinde bir hata alırsanız veya açılmazsa bu sizin modemin IP adresi değildir. 192.168.l.0 buraya tıklayın sayfamızdan kendi ip adresinizi öğrenin.

Kullanıcı adı ve şifremi nasıl bulabilirim?

192.168.l.0 adresi için zaten satın aldığınızda standart bir şifre belirlenmiştir. Bu şifre aynı marka ve modelde aynıdır. Modem Şifreleri Şu yazımızdan varsayılan şifrenizi bulabilirsiniz. Şifreyle giriş yapamıyorsanız ya daha önce siz değiştirdiniz, ya da bir başkası ağınıza bağlanıp değiştirmiş demektir. Şifreyi sıfırlamak için, iğne yardımıyla modeminizin arkasında bulunan küçük deliğe 15-20 saniye bastırın. Bu tuş modeminizi sıfırlayacaktır. Böylelikle varsayılan şifre ile tekrardan kendiniz giriş yapıp, şifreyi isterseniz yine değiştirebilir ve diğer güvenlik ayarlarını yapabilirsiniz.