192.168.O.1

192.168.O.1 giriş ip adresi adsl & dsl internet modemleri tarafından sıkça kullanılan yerel bir ip adresidir. Yönetim paneline erişmek için 192.168.O.1 ip adresine internet tarayıcısı üzerinden giriş yapmanız gerekir. Karşınıza modemin arayüzüne girebilmek için bir giriş ekranı gelmektedir. Sizden istenen kullanıcı adı ve şifreyi marka ve modele göre doğru bir şekilde girdikten sonra arayüze ulaşmış olacaksınız. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmiyorsanız modem şifreleri sayfamızdan Airties, Cisco, TP-Link, Pikatel, ZyXEL gibi bir çok marka ve modele ait tüm modem şifrelerine ulaşabilirsiniz.İnternet altyapınız TTNET ise ve modeminizin herhangi bir yerinde TTNET logosu varsa şifreniz de genelde “admin” & “ttnet” olacaktır.

192.168.O.1 Ayarları

192.168.O.1 giriş ip adresinden modem ayarlarınıza tam erişim sağlayacak ve dilediğiniz ayarları ve seçimleri yapabileceksiniz.
Yetkiniz doğrultusunda yapabileceğiniz genel ayarlar: Ağ Yönetimi, LAN, WLAN, WAN ayarları, Yönlendirme, NAT sunucu, IP Qos, SNP, DMZ, DNS, PROXY, Güvenlik Duvarı, DHCP, UHP, WPS, ATM, ADSL, MAC ve diğer çeşitli istatistiklere bakabilirsiniz.